Oszczędzaj swoje pieniądze

1 listopada 2009, autor: Robert Balicki

ludzie1Ten wpis kieruję do wszystkich, zarówno do osób, które korzystając z mojego bloga samodzielnie podjęli się prac remontowych /pozdrawiam :)/, jak i do tych, którzy tu zajrzeli i dopiero „rozgryzają” temat. Ten blog ma służyć oszczędnościom. Nie byłoby cię tu, gdybyś zatrudnił/a ekipę, prawda? Jakby nie patrzeć – internet to ludzka społeczność, kwestia kto czego szuka i jak potrafi to wykorzystać…

Dziękuję za wszystkie maile. Nie jestem niestety w stanie wyczerpująco odpowiedzieć na wszystkie zadane mi tą drogą pytania z uwagi na ograniczenia czasowe /pracuję zawodowo jak większość z was i tak samo muszę czasem odpocząć/. Postaram się  jednak ukierunkować wpisy na blogu, lub w biuletynie do najczęściej zadawanych pytań. Zachęcam więc do zadawania pytań i komentarzy bezpośrednio pod wpisami. Ten blog odwiedzają również inni fachowcy, kórzy mogą służyć szybką pomocą.

Opracowuję też przykładowy remont mieszkania. Będzie to opracowanie krok po kroku z opisem i zdjęciami w formie modułowej, czyli konkretne opracowanie dla konkretnego zakresu prac w konkretnym pomieszczeniu.  

Dla osób chcących skorzystać z moich usług przygotowuję wraz z projektantką wnętrz specjalny program promocyjny na okres zimowy. Poinformuję was o tym, gdy będzie gotowy.

Kategoria: Ogólnie o blogu

Zostaw odpowiedź