Jak malować ściany i sufity – KURS VIDEO – początek

30 listopada 2010, autor: Robert Balicki

malmieszJest to temat stary jak świat i chyba nie ma na świecie dorosłej osoby, która nigdy w życiu nie miała do czynienia z farbami i pędzelkiem. Z tego powodu można mniemać, iż czynności związane z malowaniem mieszkania nie powinny nikomu nastręczać większych trudności. Teoretycznie jest to praca prosta, nie wymagająca ani specjalnych kwalifikacji, ani lat doświadczenia. Niestety tylko teoretycznie.

Ankieta, jaką przeprowadziłem wśród moich czytelników /dziękuję wszystkim za poświęcenie czasu/ i własne obserwacje mieszkań, z którymi miałem do czynnienia na gruncie zawodowym, pozwoliły mi wyodrębnić tematy, które sprawiają lub mogą sprawiać niemałe problemy. Od pewnego czasu gromadzę więc materiały, które mogę wykorzystać do tego celu.

Na pierwszy ogień idzie kurs malowania, nad którym obecnie pracuję. Zwiastun możesz obejrzeć TUTAJ.
Jeśli masz jakieś uwagi dotyczące nagrania, możesz je umieścić w komentarzach. Zaznaczam jak zwykle od razu, iż wszystko o czym mówię, wynika z moich doświadczeń i sposobu pracy, i niekoniecznie musi się to zgadzać z praktyką innych. Na ugotowanie zupy jest przecież wiele sposobów ;)

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, być może zainteresuje Cię również i System 4P

Kategoria: Malowanie

Zostaw odpowiedź