UWAGA – stracisz nie czytając. Noworoczny rabat z losowaniem nagrody.

9 stycznia 2011, autor: Robert Balicki

Mam dziś dla Ciebie 2 wiadomości i obie równie dobre :)
Od dziś do końca stycznia wprowadzam kampanię sprzedaży mojego ebooka „Jak wykonać remont mieszkania za pół ceny” z rabatem. Dotychczasową cenę 29 zł zastępuje nowa – 10 zł. Oszczędzasz więc 65% – 19 zł.

 

oklebookRobię to dlatego, byś mógł się przekonać, że przekazuję w nim sporo wartościowej wiedzy i wskazówek, które mogą uchronić Cię przed niepotrzebnymi wydatkami i stratą czasu na poprawki. To była pierwsza dobra wiadomość, poniżej druga.

Dodatkowo rusza losowanie. Zasady są bardzo proste. Wystarczy, że do 16 stycznia /przyszła niedziela/ kupisz ebooka i poniżej tego artykułu zamieścisz o nim komentarz. Masz więc tylko 8 dni licząc od dziś. Spiesz się, albo najlepiej zrób to już teraz. Jeśli odłożysz na później może wylecieć Ci z głowy, a okazja już się nie powtórzy. Wśród osób, które zakupią ebooka i zamieszczą o nim opinię poniżej tego artykułu, rozlosuję 16 stycznia tuż przed północą kupon na dowolne narzędzie o wartości do 100 zł potrzebne do prac remontowych. Jeśli wygrasz – sam sobie będziesz mógł wybrać z oferty Allegro, ja załatwię resztę i wyślę na Twój adres. Z uwagi na gabaryty różnych narzędzi koszt przesyłki nie może jednak przekroczyć 30 zł.

Tak więc reasumując – do 31 stycznia możesz skorzystać z 65% rabatu i kupić ebook za 10 zł, a w przypadku gdy chcesz wziąć udział w losowaniu nagrody, musisz to zrobić do 16 stycznia i zamieścić komentarz.

UWAGA – To jedyny link do mojej oferty z rabatem – ………………

P.S. Zwróć koniecznie uwagę na email, który wpiszesz w odpowiednim polu, gdyż dzięki niemu będę mógł się z Tobą skontaktować jeśli wygrasz konkurs. Sprawdź więc go dokładnie przed dodaniem komentarza.

EDIT po kilku zapytaniach: Przeznaczeniem kuponu nie musi być koniecznie narzędzie. Mogą być to również elementy wykończenia wnętrz ;)

Kategoria: Inne

Komentarze

Odpowiedzi: 8 do wpisu “UWAGA – stracisz nie czytając. Noworoczny rabat z losowaniem nagrody.”
 1. Maciek pisze:

  Pierwszy :-). Fajny poradnik. Chciałem odmalować mieszkanie na wiosnę a nie bardzo wiedziałem jak się w ogóle do tego zabrać. Napisane konkretnie i bez wodolejstwa. Dziękuję i pozdrawiam

 2. Arek pisze:

  Kurs jak najbardziej przydatny. Chodź większość ze wskazówek tam zawartych jest mi znana z praktyki poprzednich domowych remontów oraz obecnego generalnego remontu domu to parę rzeczy się dowiedziałem :)
  Poradnik podaruję mojemu bratu który z pracami wykończeniowymi i remontami jest całkowicie na bakier a razem ze mną remontuje dom. Na pewno mu się BARDZO przyda!!

  Pozdrawiam i polecam szczerze wszystkim ten poradnik!
  Świetny pomysł i bardzo dobry opis! Oby tak dalej :)

  Arek Gdynia :)

 3. Piotr pisze:

  Też się nie zawiodłem, opracowanie zdecydowanie warte nawet swojej normalnej ceny. Wiem teraz gdzie zrobiłem błędy remontując kilka lat temu. Teraz ich nie popełnię.
  Co do samego opracowania – super się czyta i wszystko zrozumiałe.
  Piotrek

 4. Hubert pisze:

  Poradnik OK, polecam. Sporo praktycznych wskazówek. Wykożystam na pewno przy swoim remoncie. Pozdro.

 5. Robert Balicki pisze:

  UWAGA: Wyniki losowania, które odbyło się za pomocą random org.
  Zwycięzcą został nr 2, czyli Arek z Gdyni.
  Gratuluję – Arku, za chwilę poślę Ci wiadomość, na podany adres e-mail.

  Pozdrawiam wszystkich biorących udział w zabawie :)

 6. Arek pisze:

  Jest mi niezmiernie miło, że to właśnie mój komentarz zwyciężył w tym konkursie!!
  Przy każdej pracy wykonywanej wybranym jako nagroda elektronarzędziem będę wspominał udział w tym konkursie!!

  Jeszcze raz dziękuję i życzę wszystkim powodzenia przy następnych konkursach.
  A organizatorowi konkursu jeszcze raz dziękuję :)
  Odpowiedź na maila już poszła :]

  Pozdrawiam wszystkich.
  Arek.

 7. Artur pisze:

  Witam, zainteresował mnie ten poradnik, ale nie wiem, w którym miejscu jest link umożliwiający zakup. Proszę o informację.
  Pozdrawiam,Artur

Zostaw odpowiedź