Jaki wałek, jak malować, czym malować, jak naprawić rysy..

9 lutego 2011, autor: Robert Balicki

Takie frazy wpisuje się w wyszukiwarkę w momencie poszukiwania potrzebnych informacji. Często ludzie nie zdają sobie sprawy, że uzyskają informacje szczątkowe, które choć odpowiedzą na pytanie, rzadko kiedy obejmują temat szerzej. Na słowa „jaki wałek do farby lateksowej” wyskoczy mnóstwo wyników i w sumie powinieneś być zadowolony. Czy jednak zdajesz sobie sprawę, że nie dobór wałka jest najważniejszy? Czy wiesz, na jakich ścianach lateksu się nie kładzie? Czy wiesz jak przygotować ścianę, by uzyskać jak najlepszy efekt dla takiej farby?

Poszukiwanie informacji jest całkiem zrozumiałe. Oznacza to, że remont będzie wykonywany samodzielnie, bez udziału fachowców. Dzieje się tak zazwyczaj za sprawą niskich budżetów.

Czy w takim razie należy porzucić myśl o remoncie?  rstpCo zrobić w momencie gdy fundusz na remont mieszkania jest bardzo ograniczony? Czy w ogóle jest sens się za niego zabierać? Ceny materiałów mogą czasem ostudzić nawet największy zapał i poważnie zniechęcić do podjęcia prac. Dodatkowym problemem jest brak wystarczającej wiedzy lub jej nadmiar w trakcie poszukiwań. Nie wiadomo wtedy, kto tak naprawdę wie, co pisze i czy porady przypadkiem więcej nie zaszkodzą, niż pomogą.

Pamiętam jak kiedyś, kilka lat temu, tworzyłem swoją pierwszą, statyczną stronę internetową. Internet w Polsce rozwijał się coraz szybciej i po prostu prowadząc firmę nie wypadało w nim nie zaistnieć. Oczywiście o samym tworzeniu stron www nie miałem wtedy bladego pojęcia, a wszystko co określa się słowem html było jak wysoki mur, przed którym nagle zostałem postawiony.

Oczywiście najprostszym sposobem było zlecenie budowy i pozycjonowania takiej strony wyspecjalizowanej firmie. W takim wypadku musiałem się jednak liczyć z poważnym kosztem, a mój skromny budżet reklamowy był niestety zbyt niski. Chęć posiadania jakiegokolwiek serwisu w sieci była jednak tak wielka, że zacząłem w wolnych chwilach poszukiwać niezbędnej wiedzy. Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że osiągnąłem wtedy zamierzony cel, gdyż bez żadnych wielkich inwestycji powstała stronka, która pozwoliła mi zaoferować swoje usługi i zdobyć nowych klientów. Już nie pamiętam ile nocy zarwałem wgryzając się w html, przeczesując fora, ale ile nerwów mnie kosztowało przeprowadzanie prób co i jak działa /sporo nie działało w moim przypadku/ - wiem tylko ja.

Wiem więc po sobie, jak trudno jest zdobyć wiedzę, jakiej się szuka i ile czasu potrzeba, by osiągnąć zamierzony efekt i to ucząc się na własnych błędach. Pewnie zastanawiasz się, czemu o tym piszę na blogu związanym z remontami wnętrz. Odpowiedź jest prosta – poszukiwanie wiedzy w sieci to już norma, ale znalezienie wartościowych, konkretnych i sprawdzonych rozwiązań za darmo lub za niewielkie pieniadze nie należy do rzeczy prostych.

Mając to na uwadze opracowałem więc system 4P, dzięki któremu możesz całkowicie odmienić wygląd swojego mieszkania i kompleksowo dowiesz się co do tego będzie Ci potrzebne i jak to zrobić. Jeśli należysz do osób posiadających spory fundusz na przeprowadzenie prac i chcesz wydać ciężko zarobione pieniądze wynajmując ekipę – nie czytaj dalej, ten system nie jest dla Ciebie. Jest to dla osób, posiadających budżet na poziomie ok. 1000 zł, którym pokażę, jak w max. 10 dni samodzielnie odmienić swoje wnętrza, by zaszokować znajomych i poczuć mega satysfakcję z dobrze wykonanej roboty. Oczywiście jeśli chcesz na to przeznaczyć większą ilość pieniędzy i czasu – tym lepiej, również możesz skorzystać.

Być może chciałbyś poczuć wreszcie powiew odmiany i świeżości. Być może żona męczy Cię o jakikolwiek remont już od dawna. Być może chciałbyś wreszcie przestać wstydzić się swojego mieszkania i móc swobodnie zapraszać kobiety, a może właśnie jesteś kobietą, która przy chwilowym braku męskiego wsparcia chciałaby sama pobudzić mieszkanko do życia i poczuć się lepiej.

Więcej na temat Systemu 4P dowiesz się TU

Kategoria: Inne

Komentowanie wyłączone.