Jak tanio odmienić wnętrza? Sprawdź mój sposób – remont mieszkania krok po kroku..

1 kwietnia 2011, autor: Robert Balicki

Bez względu na to, czy szykujesz mały czy duży remont, Twoje wnętrza nie będą wyglądały już potem tak, jak dotychczas. Zależy to jednak w dużej mierze od takich czynników jak budżet, który możesz na to przeznaczyć, jak i umiejętności w zakresie odpowiedniego doboru kolorów i elementów wyposażenia.

obszarZ przykrością muszę stwierdzić, że większość oglądanych dotychczas mieszkań, do których zapraszany byłem na oględziny i wstępne kosztorysy remontowe wykazywała kompletną ignorancję właścicieli w zakresie funkcjonalności i kolorystyki. Zawsze wychodziłem z założenia, że każdy ma swój własny gust i nie podlega to dyskusji. Dziwiło mnie jednak i nadal dziwi, czemu większość uważa, że zmiana wyglądu wnętrz musi zaraz wiązać się z wymianą podłóg,  wszystkich mebli, sprzętów itp.

Takie stwierdzenie jest moim zdaniem po prostu błędne, gdyż wystarczy dokładnie przyjrzeć się pewnym rzeczom w mieszkaniu, dobrze przemyśleć koncepcję i zainwestować naprawdę niewielką kwotę, by wnętrza zmieniły się nie do poznania.

O tym wszystkim piszę w moim najnowszym e-booku „Zakazany System 4P”, który udostępnię za kilka dni. Na razie jest w fazie testów i poprawek. Jeśli już dziś chcesz dowiedzieć się kilku ciekawostek związanych z tym Systemem remontu, jak również kilku rzeczy, o których nikt głośno nie mówi, kliknij TU.

Kategoria: Inne

Komentarze

Odpowiedzi: 8 do wpisu “Jak tanio odmienić wnętrza? Sprawdź mój sposób – remont mieszkania krok po kroku..”
 1. Piotr pisze:

  No ja uważam, że trafiłeś Robercie 10/10. Opracowanie bardzo konkretne i krok po kroku, co mi się bardzo podoba, bo nie jestem fachowcem. Sporo w nim technicznej wiedzy z poprzedniego opracowania, ale teraz uchwycone zupełnie inaczej. Pomysły i propozycje w części opracowanej przez panią projektantkę zastosuję u siebie. Zaczynam za tydzień :)

 2. Joanna pisze:

  konkretne informacje, kompleksowe opracowanie, dobre przykłady – podoba mi się :)

 3. Adam pisze:

  Bardzo ciekawa lektura, jestem młodym człowiekiem i nie mam wielkiego doświadczenia w remontach… dzięki tek książeczce nie będę wyważał otwartych drzwi … :) dzięki serdeczne

 4. Maciej pisze:

  dla mnie bomba :) solidna dawka wiadomości w sposób prosty i co przedewszystkim nie oderwany od rzeczywistości

 5. Iza pisze:

  Jestem mile zaskoczona. Nie zdawałam sobie sprawy, jak bardzo można zmienić wygląd mieszkanka tak małym kosztem. Ten System to naprawdę fajny pomysł

 6. Grzegorz pisze:

  Bardzo fajny poradnik, sporo sie dowiedzialem. Polecam wszystkim ktorzy nie chca wydawac kupy szmalu na „fachowcow” a sa otwarci na wiedze aby przy okazji nauczyc sie czegos nowego.

 7. Arek pisze:

  No widać że produkcja ebooka idzie pełna parą :)
  Jak na poprzedniej lekturze jak i na tej się nie zawiodłem, szczerze polecam ją wszystkim „mniej doświadczonym” remontowiczą – BARDZO im się przyda. Na szczególna uwagę i pochwałę należy zwrócić na ilość zdjęć oraz grafik… czasami można pisać parę stron o czym co dokładnie widać na jednym zdjęciu :)
  Mi ostatnio przydała się podpowiedź odnośnie taśmy bluedolphin przy malowaniu pionowych pasów w trzech kolorach w sypialni…. porady całkowicie trafne, chodź nie obyło się bez poprawek :]

  Serdecznie pozdrawiam i czekam na wersję finalną :)
  Arek.

 8. EwkaMarchewka pisze:

  Dokładnie, czasem chcemy coś odmienić w salonie, czy innym pokoju, ale nie myślimy o remoncie, bo zwyczajnie nie mamy wolnych środków na to w naszym budżecie. Najlepszym sposobem są dodatki. Dekoracje okna, poduszki, figurki i przede wszystkim obrazy. Taki obraz może „zrobić” całe wnętrze. Kiedy odwiedzam internetowe galerie, jak Vide: http://www.vide.pl/ to mam milion pomysłów na godzinę. Można zacząć od obrazu i pod obraz dobierać resztę dodatków, wtedy takie wnętrze jest pełne i spójne.

Zostaw odpowiedź